K převozu střešních vazeb se nejvíce hodí auto s hydraulickou rukou. Hydraulická ruka umožňuje snadné naložení, přepravu a přesné umístění střešních vazeb na požadované místo. Střešní vazby je možné vyložit na stavbě rovnou do horního patra a usnadnit tak i manipulaci břemen na samotném staveništi.

Jak se na převoz připravit

Úspěšný převoz střešních vazeb je dobré pečlivě naplánovat. Ověřte si, že k místu nakládky i vykládky vedou dostačující přístupové cesty. Přeměřte si délku břemen určených k převozu, jejich maximální možná délka je 7,5 m.

Samozřejmě dbáme na pečlivé a pevné upevnění vazeb při nakládání. Jsme si vědomi nebezpečí hrozícího v případě nedostatečného zajištění nákladu.

Potřebuji auto s hydraulickou rukou

Vykládka střešních vazeb hydraulickou rukou

Převoz střešních vazeb autem s hzdraulickou rukou

Nakládka, převoz a vykládka střešních vazeb

Je velmi důležité, aby nákladní auto mělo v místě nakládky i vykládky možnost manévrovat na rovném povrchu. Jedině tak nebude při práci s hydraulickou rukou ztrácet stabilitu a bude moci přesně manipulovat s břemeny. Při vykládce je to o to důležitější, neboť většinou vykládáme střešní vazby přímo do patra stavby a tím minimalizujeme další potřebnou manipulaci v rámci staveniště.

Převoz střešních vazeb pomocí auta s hydraulickou rukou je rychlý a velice efektivní způsob, jak je na stavbu přemístit.

Využijte našich zkušeností a kontaktujte nás.

Copyright ©