Jak nejlépe přemístit dlouhé trámy z jednoho místa na druhé? Pomocí auta s hydraulickou rukou. Ta umožňuje snadnou manipulaci s objemným břemenem a přesné uložení na cílové místo. Co vše je potřeba dopředu promyslet a s čím je dobré počítat?

Příprava na převoz

Před samotným převozem trámů je důležité vše správně naplánovat. Je klíčové zajistit přístup k místu nakládky i vykládky. Co se týká omezení nákladu, jsme schopni přemístit trámy o maximální délce 7,5 m.

Potřebuji auto s hydraulickou rukou

Přeprava trámů autem s hydraulickou rukou

Přeprava nákladu autem s hzdraulickou rukou

Nakládka a vykládka trámů

Při nakládce i vykládce trámů je důležité, aby nákladní auto mohlo zastavit na rovném terénu, aby při práci s hydraulickou rukou neztrácelo stabilitu a práce s břemenem se nekomplikovala. Není tedy možné nakládat ani vykládat trámy ve velkém svahu.

Postaráme se o správné upevnění trámů na vozidle, aby během jejich přepravy nedošlo k jejich posunutí nebo dokonce pádu. Nejen, že by se mohl náklad takto poškodit, ale došlo by k ohrožení ostatních účastníků provozu.

Převoz trámů pomocí auta s hydraulickou rukou je efektivní a bezpečný způsob, jak přemístit těžká břemena. Při správném naplánování a dodržení všech bezpečnostních opatření lze minimalizovat rizika a zajistit hladký průběh celé operace.

Využijte našich zkušeností a kontaktujte nás.

Copyright ©