Veškerou přepravu a manipulaci nechte na nás. Přeprava panelů, nosníků a těžkých břemen.

Jsme inovativní firma specializující se na rychlé a spolehlivé dodávky materiálu pomocí našich vozidel vybavených rukou. Dbáme na efektivní a bezproblémové řešení dopravy a přepravy těžkých břemen.

Co nás odlišuje od ostatních společností v oboru? Naše historie sahá do světa stavebnictví, kde jsme jako společníci stavební firmy sami zažili nedostatky a komplikace spojené s přepravou těžkých břemen. Častokrát jsme se setkali s nespolehlivými a pomalými dodavateli, což nás motivovalo k hledání lepšího řešení. S vizí poskytnout svým zákazníkům nejen kvalitní, ale i rychlou a spolehlivou dopravu vznikla naše společnost Rychlá Ruka s.r.o.

Jsme schopni převézt trámy střešních vazeb i jiné dlouhé předměty v délce až 7,5 m. S tím je spojena nakládka i vykládka pomocí hydraulické ruky.

Naše vozidla jsou speciálně upravena a vybavena moderní technologií, která nám umožňuje efektivně a bezpečně převážet těžká břemena. Díky našemu zázemí a zkušenostem ze stavebnictví dokážeme lépe porozumět potřebám našich klientů a poskytnout jim individuální a flexibilní služby.

Copyright ©